+48 801 889 987
Darmowa
Wycena

Ogród idealne miejsce do gotowania, dzięki wolnostojącemu szklanemu zadaszeniu

KATEGORIA:

Zewnętrzna kuchnia w "szklanym domu" dla całorocznej przyjemności gotowania na świeżym powietrzu.

Zewnętrzna kuchnia w przeszklonym domu dla całorocznej przyjemności gotowania na świeżym powietrzu

Życie coraz częściej przenosi się na zewnątrz - w tym wspólne gotowanie i spożywanie posiłków. Dzięki zadaszonej kuchni zewnętrznej jest to teraz możliwe przy każdej pogodzie i przez cały rok.

Wspólne siedzenie w ogrodzie, spożywanie posiłków i cieszenie się chwilą na łonie natury - szczególnie w cieplejszych miesiącach lubimy to robić z naszymi bliskimi podczas grillowania. Ale jedzenie jest zwykle przygotowywane w kuchni. Talerze, szklanki, sztućce, sałatki i wszelkiego rodzaju inne przybory są przenoszone na zewnątrz na zapakowanych tacach i w kilku kursach. Jest to nie tylko niewygodne na dłuższą metę, ale także często zmusza gospodarzy do wielokrotnego przerywania tej czy innej rozmowy z rodziną i gośćmi. Szklany domek Solarlux oferuje rozwiązanie dla chronionego przed warunkami atmosferycznymi raju do gotowania i grillowania w ogrodzie, a także sprawia, że jest to przyjemne miejsce, z którego można korzystać przez cały rok.

Szklany dom wolnostojący - solarlux-ref00570-0753-b

Szklany dom idealna alternatywa dla miłośników gotowania

Wszystko, czego pragnie serce kucharza to konstrukcja ze szklanym dachem, obramowana dopasowanymi kolorystycznie profilami aluminiowymi i przeszklona z pożądanych stron za pomocą elementów przesuwnych, szklany dom oferuje idealną przestrzeń dla zadaszonej kuchni i jadalni. Zamiast biegać z powrotem do domu po napoje, dipy itp., masz wszystko tam, gdzie tego potrzebujesz. Grill z czajnikiem, kominek do grillowania, lodówka i mnóstwo miejsca do przechowywania talerzy i innych przyborów kuchennych tworzą w pełni wyposażoną kuchnię na świeżym powietrzu, która ma wszystko, czego dusza zapragnie. A dzięki przeszklonemu domowi wokół niej, podczas gotowania przez cały czas zapewniony jest niezakłócony widok na ogród.

social-media-solarlux-ref00570-0026-b

Otwarta przestrzeń w mgnieniu oka

Szkło zastosowane w elementach przesuwnych nie ma zakłócających pionowych profili i dlatego jest prawie niewidoczne. Oznacza to, że możesz cieszyć się niemal całkowicie niezakłóconym widokiem natury, nawet gdy szklany dom jest zamknięty. A jeśli chcesz cieszyć się ogrodem jeszcze bliżej, możesz łatwo przesunąć szklane elementy na bok i zaparkować je tam, aby zaoszczędzić miejsce. Tworzy to całkowicie wolną od szkła przestrzeń za rogiem, zacierając granice między wnętrzem a zewnętrzem. A jeśli słońce jest zbyt oślepiające latem lub wieje silniejszy wiosenny wiatr, można zainstalować markizy pionowe i dachowe, aby zapewnić niezbędny cień.

Szklany dom wolnostojący--solarlux-ref00570-0267

BEZPŁATNA KONSULTACJA PROJEKTU

Piotr Moskal: 784 602 189 lub p.moskal@iftm-group.com

Piotr Świetlik: 696 772 109 lub p.swietlik@iftm-group.com

 

Wróć do listy wpisów