+48 801 889 987
Darmowa
Wycena

FIRMA SOLARLUX

Od ponad 35 lat Solarlux reprezentuje wyjątkową jakość w produkcji drzwi składanych podwójnie, przedłużeń szkła i rozwiązań elewacyjnych. Założona przez Herberta Holtgreife z siedzibą w Melle, w północno-zachodnich Niemczech, firmą zarządza teraz syn Holtgreife, Stefan. Ale prawdziwą siłą napędową Solarlux są jego pracownicy: siła robocza około 900 pomysłowych pracowników ma kluczowe znaczenie dla sukcesu wiodącego dostawcy systemu.

„Możesz spojrzeć wstecz i spojrzeć w przyszłość.
My robimy jedno i drugie”.

Woodline

ŻYCIE WEDŁUG WARTOŚCI

Dbamy o interesy naszych klientów, naszych partnerów biznesowych, naszych pracowników i społeczeństwa. Od momentu założenia firmy w Solarlux żyjemy według pewnego zestawu wartości, które określają nasze relacje ze sobą i naszymi partnerami biznesowymi. Wartości te są określone w naszej misji. Decydują o tym, jak myślimy i postępujemy na co dzień.

Woodline

INNOWACJE PORZĄDKUJĄ DALSZE DZIAŁANIA

W Solarlux specjalizujemy się w opracowywaniu i realizacji indywidualnych systemów oszklenia, dzięki którym ustanawiamy wysokie standardy na rynku. Wymyślanie innowacyjnych pomysłów i wprowadzanie ich w życie jest siłą napędową tego, co robimy. Nasza struktura korporacyjna jest ukierunkowana na osiąganie postępu, jakości i wzrostu przez cały czas. Te aspiracje sprawiły, że jesteśmy liderem na rynku składanych szklanych drzwi - na całym świecie.

Woodline

OSIĄGNIĘCIE PROMUJE WZROST

Solarlux to firma o wysokich wynikach, z ambitnymi celami i stałym poziomem wzrostu. Konsekwentnie wzmacniamy i usprawniamy nasze procesy operacyjne oraz naszą globalną działalność biznesową, inwestując w przyszłość. Stabilność i ciągła optymalizacja naszej produkcji i produktów, a także nasza sprzedaż i administracja są dla nas koniecznością. Obszary te stanowią centralny filar naszej strategii.

Woodline

JAKOŚĆ TO SATYSFAKCJA

Od narodzin pomysłu do ukończenia produktu: w Solarlux utrzymanie najwyższych standardów jakości na każdym etapie procesu jest priorytetem. Nasi klienci ufają naszym doskonałym produktom „inżynierii niemieckiej”. Gwarantują to nasi pracownicy i struktury produkcyjne. Jesteśmy dumni z naszych bezkompromisowo dobrych rozwiązań oszklenia, ponieważ zapewniają one jakość życia i satysfakcję. Jest to dla nas kluczowy czynnik motywujący do osiągania naszych najlepszych wyników każdego dnia.

Woodline

Solarlux sprawia, że ​​Twoje wymarzone miejsce do życia i nowe, wypełnione światłem pokoje stają się rzeczywistością dzięki szklanym rozwiązaniom.