+48 801 889 987
Darmowa
Wycena

Dlaczego okna solarlux

Harmonijkowe okna tarasowe pozwalają na idealną integrację człowieka z naturą

jakość solarlux

Made in Germany

Aluminium i materiały drewniane, których używamy w Solarlux, oferują maksymalną swobodę twórczą dla twojego projektu - nie wspominając już o trwałości i trwałości. W połączeniu z naszą opatentowaną technologią, systemy Solarlux są idealnym wyborem dla wysokiej jakości projektów budowlanych skoncentrowanych na doskonałym projekcie.

Wyjątkowy design

Nagroda "Red Dot"

Nie tylko Solarlux jako firma i jej założyciel Herbert Holtgreife zdobyli nagrody (nagroda Hansgrohe 2007 za „Venturing more”, Grand Prix 2009 SME), ale także produkty Solarlux zaimponowały znanym międzynarodowym jury. W 2010 roku szklane drzwi harmonijkowe SL 82 otrzymały znaną nagrodę za wzornictwo produktów iF. W tym samym roku do tej oferty szklanych drzwi harmonijkowych trafiła także znana na całym świecie nagroda za wzornictwo, nagroda Red Dot za wzornictwo produktu. , kontynuując swoje sukcesy.

proste rozwiązania

Stałe wsparcie

Wybierając produkty Solarlux do projektu budowlanego, zapewniasz stałe wsparcie przez cały czas trwania projektu. Zostanie Ci przydzielony osobisty doradca, który pomoże ci we wszystkich sprawach związanych z projektem. Zajmiemy się wszystkimi terminami i zapytaniami bezpośrednio z tobą, więc nie ma zakłócających czasów bezczynności z powodu problemów z koordynacją lub nieporozumień z osobami trzecimi.

certyfikowana instalacja

Zgodnie z harmonogramem

Po wybraniu produktu Solarlux, wybrani instalatorzy sprawią że zostanie on zainstalowany zgodnie z harmonogramem. Wszyscy instalatorzy są przeszkoleni i certyfikowani w Bissendorf. Aby sprostać wymaganym przez nas wysokim standardom jakości, muszą oni przechodzić regularne szkolenia i testy. Nawiasem mówiąc, możesz cieszyć się nowym produktem zaraz po instalacji bez większych prac porządkowych, ponieważ my w Solarlux jesteśmy czystymi pracownikami.