+48 801 889 987
Darmowa
Wycena

Restauracyjny ogród zimowy z zapierającym dech widokiem na miasto

KATEGORIA:

W dzielnicy Binckhorst, w centrum kreatywnego hotspotu Hagi, jest domem dla firm projektowych i technologicznych, start-upów, artystów i marek modowych. Na najwyższym piętrze znajduje się modna restauracja The Harbour Club, która przyciąga klientów z całego świata dzięki najwyższej klasy kuchni i ogrodowi zimowemu, z którego roztacza się niezrównany widok na miasto.

NIEZAKŁÓCONY WIDOK NA METROPOLIĘ

Historyczny kompleks budynków z lat 60-tych, BINK36, to przestrzeń o powierzchni 40 000 metrów kwadratowych, która jest domem dla niezliczonych studiów, przestrzeni coworkingowych i biur. Na najwyższym piętrze BINK36 znajduje się The Harbour Club. Mieszcząca 400 osób restauracja jest obecnie jedną z najpopularniejszych w mieście. Ale to nie tylko atrakcyjna lokalizacja sprawiła, że The Harbour Club stał się miejscem dla kreatywnej sceny Hagi - jego najwyższej klasy półmiski z owocami morza, menu sushi i dania rybne są znane jako najlepsze w mieście.

 

solarlux ogrod zimowy Haga

NIESAMOWITA PANORAMA

Wnętrze restauracji łączy w sobie nutę historii dawnej fabryki z designem, który dodaje jej blasku. Bar w sercu rozległej przestrzeni i kuchnia na otwartym planie dają wrażenie bezpośredniego kontaktu z kucharzami i ich wykwintnymi dziełami kulinarnymi.

Na całej swojej szerokości restauracja łączy się bezpośrednio z ogrodem zimowym, z którego roztacza się zapierająca dech w piersiach panorama Hagi.

Ta część Harbour Club może być używana przez cały rok dzięki połączeniu izolowanego termicznie systemu dachowego i dwuskrzydłowych drzwi harmonijkowych umieszczonych na balustradzie.

 

OGRÓD ZIMOWY W CAŁOŚCI ZE SZKŁA

Elegancka, dobrze izolowana przestrzeń maksymalnie doświetlona - to rola systemu dachowego SDL Akzent plus wintergarden Solarlux. Filigranowe krokwie The Harbour Club o długości 4,30 metra nadają dachowi smukły wygląd i maksymalizują ilość wpuszczanego światła. Zewnętrzne elementy konstrukcyjne sprawiają, że dach jest równy wewnątrz, dodając lekkości atmosferze klubu. Niskie współczynniki przenikania ciepła gwarantują przytulną atmosferę i doskonałą efektywność energetyczną, a system dachowy spełnia wysokie wymagania konstrukcyjne w zakresie przenoszenia obciążeń wiatrem i śniegiem.

 

 social-media-solarlux-sdl-akzent-plus-ecoline-ref01356-252

SZEROKIE OTWARCIE

Dwuskrzydłowe drzwi harmonijkowe Solarlux Ecoline o długości ponad 27 metrów - również izolowane termicznie - zostały zintegrowane z balustradą. Pomimo 67 mm głębokości zabudowy, Ecoline może pochwalić się nieprzerwaną, wąską linią wzroku wynoszącą zaledwie 99 mm na styku paneli. Dzieje się tak dzięki sercu drzwi składanych: bionicTURTLE®, wielofunkcyjnemu profilowi łamanemu, który nadaje profilom stabilność i zapewnia doskonałą izolację. System posiada wszystkie odpowiednie certyfikaty potwierdzające jego wysoką odporność na zacinający deszcz, przepuszczalność powietrza i funkcjonalność Ecoline podczas ciągłego użytkowania.

social-media-solarlux-sdl-akzent-plus-ecoline-ref01356-349

JAKOŚĆ I SERWIS SOLARLUX

W momencie wyboru systemu dachowego i drzwi harmonijkowych do ogrodu zimowego, właściciele wybrali Solarlux, ponieważ rozwiązania szklane i inne komponenty, takie jak ochrona przeciwsłoneczna, musiały idealnie do siebie pasować. To oraz jakość materiałów i wykonania, sprawiły, że był to idealny wybór dla sektora gastronomicznego. Kolejną korzyścią był fakt, że producent był w stanie zaoferować wszystko z jednego źródła - partnerzy handlowi Solarlux zapewniają wsparcie na każdym etapie procesu, od sporządzenia wniosku o pozwolenie na budowę po koordynację instalacji.

Wróć do listy wpisów