+48 801 889 987
Darmowa
Wycena

Patio na cały rok dzięki szklanym ściankom działowym

KATEGORIA:

"Wreszcie możemy korzystać z patio przez cały czas - koniec z przeciągami!

Jest idealny o każdej porze dnia".

LIDY VAN DE BOER, WŁAŚCICIEL

solarlux-scianki-dzialowe-sl20e-ref00947-24

 

USIĄŚĆ NA ZEWNĄTRZ

Dom, który Lidy de Boer dzieli ze swoim mężem, Wimem, to prawdziwa perełka. Dom ze strzechą, z zadbanym ogrodem - ulubionym hobby Lidy - zawsze był popularnym miejscem spotkań przyjaciół i rodziny pary. Jedynym minusem było patio. "Prawie nigdy nie mogliśmy cieszyć się naszym ogrodem z patio, ponieważ jest on wystawiony na działanie wiatru nawet w spokojne dni" - wspomina właścicielka.

 

Znajomy architekt podsunął parze pomysł doposażenia patio w mobilne szklane ścianki działowe Solarlux - idealny sposób na osłonięcie go przed wiatrem i deszczem. "Jesteśmy absolutnie zachwyceni", mówią de Boers. "Teraz możemy wreszcie usiąść na patio z naszymi przyjaciółmi i w pełni cieszyć się piękną pogodą, nawet wieczorami. Dodając do tego łatwość obsługi elementów przesuwnych i szybkość ich otwierania i zamykania, jest to dokładnie to, o czym zawsze marzyliśmy". 

 solarlux-fassadenverglasung-sl20e-ref00947-14

KONIEC Z PRZECIĄGAMI

Szklane szyby odgradzają narożne patio od wiatru. Dzięki temu przestrzeń jest dostępna nawet bardzo wietrznej czy deszczowej pogody. 

 

ŁATWE OTWIERANIE

Gdy wychodzi słońce, szyby są dociskane do siebie. System przesuwny może poruszać się po maksymalnie pięciu prowadnicach.

 

solarlux-fassadenverglasung-sl20e-ref00947-5

Wróć do listy wpisów